MAŁŻEŃSKIE P

Łóżko dostępne w komplecie ze stelażem i materacem lub bez materaca. Jest produkowane w całości z naturalnego litego drewna drewna, fronty oraz boki wykonywane są z drewna bez sęków, co gwarantuje wytrzymałą konstrukcję. Minimalistyczna forma doskonale integruje się z różnymi wystrojami wnętrz od stylu klasycznego do nowoczesnego. Mebel doskonale łączy ze sobą elegancję i wygodę użytkowania, zapewniając sypialni wszechstronny charakter. Dzięki prostemu, ale urokliwemu designowi łóżko może stanowić ciekawy akcent dekoracyjny – wprowadzi do wnętrza harmonię i stworzy znakomite warunki do odpoczynku.
W komplecie znajduje się stelaż elastyczny.

Łóżko wykonane jest z najlepszego gatunku drewna i dokładnie pokryte lakierami ekologicznymi (posiadającymi atest Państwowego Zakładu Higieny). Użyte przez środki do impregnacji drewna są dopuszczone do stosowania przy wytwórstwie przedmiotów, z którymi kontakt będą miały dzieci.

Wybór materaca do tego modelu jest dowolny, w ramach tych samych wymiarów, jakie ma łóżko. Mając na uwadze indywidualne potrzeby klientów możemy wykonać łóżko w dowolnym wymiarze. W wersji podstawowej łóżko jest wykonane w lakierze półmatowym w kolorze naturalnej sosny. Główne zdjęcia przedstawiają właśnie ten kolor. Jest to standardowe wybarwienie, jednak w zależności od przyjętej koncepcji aranżacji wnętrza mogą Państwo zamówić łóżko w innym kolorze.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą sprzedażową materacy przedstawioną na osobnej stronie: LINK

Standardowe wymiary łóżka podwójnego pełnego:
120cm x 200cm 140cm x 200cm 160cm x 200cm 180cm x 200cm

Wycena produktu zgodnie z indywidualnym zamówieniem i aktualnymi promocjami.
Aby uzyskać informację o kosztach realizacji zadzwoń:
515 775 057 lub 18 440 43 27.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *