JUNIOR

Łóżko dla dwóch osób, piętrowe, dostępne w komplecie z dwoma pojedynczymi elastycznymi stelażami z materacami lub bez materaców. Rama łóżka jest wykonana w całości z naturalnego litego drewna. Podstawą wytrzymałej konstrukcji są fronty, boki oraz drabinka, dzięki której bezpiecznie i bezproblemowo można dostać się na łóżko górne. Zabezpieczenie górnego legowiska w postaci solidnej barierki chroni użytkowników. Mebel jest polecany szczególnie do pokoi dziecięcych i młodzieżowych, ale dzięki znacznym gabarytom, może być użytkowane również przez osoby dorosłe.

Prosta, a jednocześnie elegancka forma doskonale współgra z dowolnym wystrojem wnętrza sypialni.Ten mebel jest bardzo wygodny w użytkowaniu, przy czym funkcjonalność idzie tu w parze z modnym designem. Dzięki uniwersalnym kształtom ten model łóżka jest szeroko stosowany przez dekoratorów wnętrz jako element dekoracyjny w nowoczesnych aranżacjach pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Łóżko piętrowe świetnie sprawdza się w ośrodkach wypoczynkowych, agroturystycznych oraz w placówkach całodobowej opieki zbiorowej.

Łóżko produkowane jest z najlepszego gatunku drewna i dokładnie pokryte lakierami ekologicznymi (posiadającymi atest Państwowego Zakładu Higieny). Użyte przez nas środki do impregnacji drewna są bezpieczne dla dzieci.

Standardowe wymiary łóżka piętrowego Junior:
80cm x 200cm 90cm x 200cm

Wycena produktu zgodnie z indywidualnym zamówieniem i aktualnymi promocjami.
Aby uzyskać informację o kosztach realizacji zadzwoń:
515 775 057 lub 18 440 43 27.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *