SENIOR

Łóżko jest dostępne w komplecie ze stelażem i materacem lub bez materaca. Rama jest wykonana w całości z naturalnego litego drewna. Gwarancją wytrzymałej konstrukcji są fronty oraz boki, wykonane z drewna bez sęków. Prosta, a jednocześnie elegancka forma doskonale współgra z dowolnym wystrojem wnętrza sypialni. Z uwagi na regulowany stelaż elektryczny łóżko jest szczególnie polecane osobom, które odczuwają bóle kręgosłupa, są w trakcie rekonwalescencji lub rehabilitacji. Ten model usprawnia opiekę nad osobami obłożnie chorymi zarówno w domu, jak i w ośrodkach leczniczych. Szczególne właściwości regulowanego stelaża ułatwiają seniorom samodzielne funkcjonowanie, pomimo różnych schorzeń związanych ze zmniejszoną mobilnością ruchową.

Łóżko wykonane jest z najlepszego gatunku drewna i dokładnie pokryte lakierami ekologicznymi (posiadającymi atest Państwowego Zakładu Higieny). Użyte przez środki do impregnacji drewna są dopuszczone do stosowania przy wytwórstwie przedmiotów, z którymi kontakt będą miały dzieci.

Wybór materaca do tego modelu jest dowolny, w ramach tych samych wymiarów, jakie ma łóżko. Mając na uwadze indywidualne potrzeby klientów możemy wykonać łóżko w dowolnym wymiarze. W komplecie znajduje się stelaż regulowany elektryczny Samuraj De Luxe, bukowy z listwami elastycznymi.

Cechy szczególne stelaża: elektryczna regulacja wysokości zagłówka i za-nóżka, funkcja standby, możliwość opuszczenia przy braku zasilania, w wersji De Luxe Pilot sterowanie pilotem bezprzewodowym. Siłownik po zamontowaniu jest opuszczony 11 cm względem dolnej krawędzi ramy stelaża i umieszczony jest centralnie względem szerokości stelaża.

Budowa stelaża: stelaż całościowo wykonany z drewna bukowego, klejonego warstwowo. Listwy osadzone w elastycznych gumowych uchwytach na ramie stelaża, wzmocnione pasem dla lepszego rozłożenia ciężaru ciała. Płynna regulacja elektryczna wysokości zagłówka i za-nóżka. Siłownik zasilany bezpiecznym napięciem stałym 24V. Funkcja standby wprowadzająca układ zasilacza w stan czuwania, ograniczająca pobór energii elektrycznej, możliwość opuszczenia przy braku zasilania. Dodatkowa regulacja twardości w części środkowej stelaża.

Standardowe wymiary łóżka ze stelażem elektrycznym Senior:
80cm x 200cm 90cm x 200cm 100cm x 200cm
120cm x 200cm 140cm x 200cm

Wycena produktu zgodnie z indywidualnym zamówieniem i aktualnymi promocjami.
Aby uzyskać informację o kosztach realizacji zadzwoń:
515 775 057 lub 18 440 43 27.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *