MAŁŻEŃSKIE A

Łóżko podwójne, małżeńskie, z ażurowym wezgłowiem, dostępne w komplecie ze stelażem i materacem lub bez materaca. Mebel wykonany w całości z naturalnego, wyselekcjonowanego litego drewna. Jasne wybarwienie uwidacznia naturalne piękno drewna. Łóżko jest bardzo solidne, trwałe o wytrzymałej konstrukcji.

Klasyczna forma mebla wspaniale komponuje się z modnymi aranżacjami w stylu nowoczesnym. Łóżko małżeńskie jest eleganckie,a zarazem komfortowe i funkcjonalne. Polecane dla par ceniących wysoki komfort użytkowania oraz nowoczesny design. Pełne wezgłowie oraz klasyczne, proste elementy ramy, tworzą spójną całość, dlatego łóżko stanowi ciekawy akcent dekoracyjny. Ten wyjątkowy mebel wprowadzi do Waszej sypialni harmonię i stworzy znakomite warunki do odpoczynku.

Łóżko wykonane jest z najlepszego gatunku drewna i dokładnie pokryte lakierami ekologicznymi (posiadającymi atest Państwowego Zakładu Higieny). Użyte przez środki do impregnacji drewna są dopuszczone do stosowania przy wytwórstwie przedmiotów, z którymi kontakt będą miały dzieci. W komplecie znajduje się stelaż elastyczny.

Wybór materaca do tego modelu jest dowolny, w ramach tych samych wymiarów, jakie ma łóżko. Mając na uwadze indywidualne potrzeby klientów możemy wykonać łóżko w dowolnym wymiarze. Załączone zdjęcia przedstawiają łóżko w wersji podstawowej, wykonane w lakierze półmatowym w kolorze naturalnej sosny. Jest to standardowe wybarwienie, ale w zależności od przyjętej koncepcji aranżacji wnętrza mogą Państwo zamówić łóżko w innym kolorze.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą sprzedażową materacy przedstawioną na osobnej stronie: LINK

Standardowe wymiary łóżka podwójnego ażurowego:
120cm x 200cm 140cm x 200cm 160cm x 200cm 180cm x 200cm

Wycena produktu zgodnie z indywidualnym zamówieniem i aktualnymi promocjami.
Aby uzyskać informację o kosztach realizacji zadzwoń:
515 775 057 lub 18 440 43 27.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *