O nas

logo firmy bokamad

BOKAMAD to firma zajmująca się produkcją łóżek drewnianych. Tworzymy meble sypialniane z litego drewna, które jest bardzo wytrzymałym materiałem. Korzystamy z nowoczesnych maszyn stolarskich i z wysokiej jakości surowców, dlatego nasze łóżka są solidne i trwałe. Nieustannie staramy się podnosić poziom naszych usług, ponieważ wiemy, że kupno łóżka to inwestycja na lata. Chcemy, aby nasi klienci cieszyli się zakupionymi u nas meblami sypialnianymi przez wiele lat, a nawet przez całe dekady!

łózka zrobione z litego drewna

W procesie produkcji każdy element jest dla nas ważny:
selekcja i wybór długo sezonowanego drewna, funkcjonalne i trwałe stelaże, najwyższej jakości impregnaty, lakiery i kleje, a także dobrze dopasowane materace najwyższej jakości. Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie wiemy, jak doradzić klientowi wybór odpowiedniego łóżka – wszak wystrój sypialni wpływa na atmosferę panującą w domu. Właśnie poprzez wybór mebli sypialnianych można uzewnętrznić swój oryginalny styl i dobry gust. Zachęcamy Państwa do spełnienia marzeń o komfortowej sypialni za pośrednictwem naszej firmy.

zespół firmy bokamad

Fundamentem firmy BOKAMAD jest rodzinna tradycja. Przez blisko trzydzieści lat działalności stworzyliśmy sprawny system produkcji – współpracujemy z fachowcami, którzy swoim szerokim zakresem wiedzy i umiejętności praktycznych, gwarantują doskonałą jakość produktów. Nasze doświadczenie oraz pasja, z jaką projektujemy i wykonujemy meble sypialniane, wpływa na najwyższą jakość świadczonych usług. Stawiamy na bezpośredni kontakt i trwałe relacje z klientami, ponieważ wierzymy, że rekomendacje zadowolonych nabywców są równocześnie dźwignią handlu, jak i prawdziwym powodem do dumy. Jesteśmy konkurencyjni względem anonimowych producentów asortymentu sklepów sieciowych, ponieważ realizujemy każdy (nawet nietypowy) rodzaj zamówienia, dopasowany indywidualnie do gustu i wymagań naszych klientów.

ekologicne techniki wytwarzania

Unikalną cechą naszych produktów jest ich wysoka jakość i trwałość. Łóżka firmy BOKAMAD to przeciwieństwo nietrwałej, często wadliwej, masowej produkcji. Nasz proces technologiczny oparty jest na obróbce suchego drewna wysokiej klasy, które zostaje poddane klejeniu warstwowemu, dzięki czemu nie krzywi się i nie pęka. Kolejne etapy produkcji, takie jak: czyszczenie i lakierowanie, także są wykonywane przez profesjonalistów, którzy potrafią wydobyć naturalne piękno drewna. Szczycimy się tym, że cały proces produkcji w naszej firmie jest przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ stosujemy materiały ekologiczne.

rynek zbytu

Obsługujemy klientów na terenie całego kraju, jednak najwięcej klientów mamy w województwie małopolskim. Nasze łóżka okazały się bestsellerami w powiecie nowosądeckim, limanowskim, gorlickim i nowotarskim. Dostarczaliśmy produkty dla indywidualnych klientów z takich miejscowości jak: Chełmiec, Kamienica, Limanowa, Wielogłowy, Nowy Sącz, Męcina, Stary Sącz, Piątkowa, Nawojowa, Żegocina, Gorlice, Grybów i do wielu innych. Zaopatrujemy także domy wczasowe i ośrodki wypoczynkowe w uzdrowiskach: Rytro, Krynica-Zdrój, Muszyna, Piwniczna, Szczawnica, Krościenko, Wysowa, Rabka, Żegiestów i Złockie. Z naszych usług korzystały także firmy mające swoje siedziby w takich miastach jak: Wieliczka, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Tarnów, Proszowice, Zakopane, Chrzanów, Myślenice, czy Wadowice.

logo firmy m&k foam

Firma BOKAMAD oferuje łóżka pojedyncze, małżeńskie oraz piętrowe własnej produkcji wraz z szafkami nocnymi. W sprzedaży mamy również szeroki wybór materacy oraz cały asortyment firmy M&K Foam „KOŁO”, która uznanym w branży liderem, produkującym materace na polski i europejski rynek od 1992 roku. Właśnie dzięki tej ścisłej i owocnej współpracy uzyskaliśmy status Salonu Firmowego „Koło” i możemy zaproponować naszym klientom materace w cenie producenta! Istotne jest również to, że wykonane przez nas łóżka są idealnie dopasowane do materacy, jakie oferuje M&K Foam „KOŁO”.

bogata paleta kolorów

Nasze główne produkty to łóżka z litego drewna w standardowych wymiarach: 80cm x 200cm; 90cm x 200cm; 100cm x 200cm; 120cm x 200cm; 140cm x 200cm; 160cm x 200cm; 180cm x 200cm. Niemniej jednak istnieje możliwość zamówienia zarówno materaca, jak i łóżka, w każdym wymiarze (np. 125cm x 215cm). Oferujemy także pełną gamę kolorów w fazie wykończenia (lakierowanie).